Giełdowa przygoda na wyciągnięcie ręki

Interesujesz się giełdą i finansami, a nie masz jeszcze zbyt dużego doświadczenia na rynku? Pomyśl o wzięciu udziału w Parkiet Challenge lub Akademii Liderów Rynku Kapitałowego

źródło: www.dhanashriacademy.com

Dziś chciałbym poruszyć ważny temat jakim jest edukacja giełdowa, a właściwie jej jak najlepszy start. Najbliższe dni mogą być dość ważne w tym zakresie dla wielu młodych osób. Początkujący inwestorzy to przecież grupa, o którą szczególnie trzeba dbać. Jednocześnie walcząc o ich zainteresowanie do giełdy – musimy zmierzyć się z dość atrakcyjnym (przynajmniej w reklamach) rynkiem forex czy kryptowalut. Z czego możemy aktualnie skorzystać? Warto zwrócić uwagę na dwie ciekawe inicjatywy: grę giełdową Parkiet Challenge i rekrutację do programu Akademii Liderów Rynku Kapitałowego.

Parkiet Challenge rusza już 13 maja

Pierwszy z projektów jest już dość dobrze znany starszym inwestorom. To wirtualna gra giełdowa, którą organizuje Gazeta Giełdy Parkiet z partnerami. Stawką jest 20 tyś zł dla najlepszego uczestnika. Nagroda może nie należy do największych (we wcześniejszych edycjach do wygrania było znacznie więcej pieniędzy), ale w rywalizacji nie zawsze chodzi tylko o pieniądze. Więcej informacji na temat tego konkursu można znaleźć tutaj.

źródło: parkiet.com

Konkurs Parkiet Challenge to dobry sposób na praktyczne rozpoczęcie przygody z inwestowaniem na warszawskiej giełdzie. Dla młodych adeptów – niewątpliwa okazja do realnej rywalizacji bez żadnego ryzyka utraty środków (ogromny atut) i jednocześnie możliwość poszerzenia wiedzy w tym zakresie (dla uczestników przygotowano specjalne materiały edukacyjne). Zachęcam do udziału w tym przedsięwzięciu również Was – Drodzy Czytelnicy!

ALRK rekrutacja trwa tylko do jutra

Czas wspomnieć także o Akademii Liderów Rynku Kapitałowego. Jest to program szkoleń i staży prowadzonych we współpracy z wiodącymi instytucjami finansowymi. Przed nami XIV edycja ALRK.

źródło: paga.org.pl

Projekt dedykowany dla studentów i absolwentów z całej Polski, którzy są u progu rozpoczęcia kariery zawodowej. Co najważniejsze, rekrutacja trwa do jutra – warto się więc śpieszyć! Uczestnictwo w programie jest bezpłatne. Organizatorem tej cennej inicjatywy jest Fundacja im. Lesława A. Pagi.

źródło: paga.org.pl

Więcej informacji i rejestracja do programu w linku do strony projektu ALRK. Warto spróbować!Powyższy wpis jest prywatną opinią autora i żadnym stopniu nie stanowi „rekomendacji” inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Więcej w zakładce O MNIE.

Dołącz do dyskusji