Co zapamiętamy z tegorocznych targów E3

Już niedługo zadebiutować mają nowe gry nad którymi pracuje obecnie Bloober Team oraz CI Games

źródło: kotaku.com.au

Oczekiwania wobec tegorocznych targów E3 w Los Angeles były duże. Jeszcze przed ich rozpoczęciem sporo się pisało o poszczególnych planach giełdowych firm (Bankier.pl). Dziś już wiemy dużo więcej. Materiału do przemyśleń nie zabraknie na najbliższe wakacyjne tygodnie. Poniżej kilka materiałów video dotyczących CD Projekt, Bloober Team i CI Games (część z nich jest znana, inne mniej).

Coraz więcej wiemy o grze Cyberpunk 2077

Nie można przejść obojętnie wobec niedzielnej konferencji Microsoftu, na której podano datę debiutu gry Cyberpunk 2077: 16 kwiecień 2020 roku!
 

Reakcje różnych streamerów i blogerów na udział w projekcie znanego aktora Keanu Reeves z pewnością zostaną zapamiętane na długo:
 

Podczas targów E3 spółka zaprezentowała jeszcze nowy gameplay gry Cyberpunk 2077 na zamkniętym pokazie:
 

Należy pamiętać również o planach związanych z tegoroczną premierą tytułu „Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Kompletna” na Nintendo Switch. W dniu dzisiejszym na GPW akcje spółki mocno taniały o ponad 5 proc. i kosztują obecnie 210,3 zł.

Trzeba mieć świadomość, że do debiutu gry Cyberpunk 2077 pozostało jeszcze 10 miesięcy. Niewykluczone, że premiera może się opóźnić. Zarząd CD Projekt wielokrotnie podkreślał, że jakość produktu jest w tym przypadku najważniejsza .

Dużo ciepłych słów o Bloober Team


 
Niespodziewany news o owocnej współpracy z Microsoft Corporation przy nowej grze „Blair Witch” pozytywnie zaskoczył inwestorów. Bliska data premiery: 30 sierpień – stanowi najlepszy tego dowód. Akcjonariusze Bloober Team mają prawo być zadowoleni. Oby tylko jakość gry nie zawiodła. W dniu dzisiejszym na GPW za jedną akcję spółki płacono 48 zł (-4 proc.).
 

Nowy gameplay od Sniper Ghost Warrior: Contracts


 
Spółka zgodnie z obietnicami pokazała na targach gameplay z najnowszej produkcji. Spotkał się on z pozytywnym odbiorem dziennikarzy. Jeszcze przed targami CI Games pochwalił się zwiastunem gry. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami do premiery nowego tytułu ma dojść najprawdopodobniej w III kwartale bieżącego roku. W wyrazistej akcji marketingowej mają pomóc środki pozyskane z niedawnej emisji nowych akcji (spółka sprzedała blisko 11 mln walorów po 0,9 zł). Dla porównania dziś na rynku płacono za nie 1,04 zł (spadek o 5 proc.).
 Powyższy wpis jest prywatną opinią autora i żadnym stopniu nie stanowi „rekomendacji” inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Więcej w zakładce O MNIE.
 

3 komentarze

Dołącz do dyskusji