XVI edycja GPW Innovation Day rusza już w najbliższy czwartek

W wydarzeniu weźmie udział ponad 10 firm

źródło: GPW Innovation

 
W dniach 26-27 październik odbędzie się kolejna edycja popularnej konferencji GPW Innovation Day. Organizatorami tego bezpłatnego wydarzenia są GPW oraz firma CC Group.

Hasłem przewodnim konferencji jest „INVESTORS’ CHOICE”, podkreśla ono uwagę skupioną na preferencjach i wyborach inwestorów, którzy sami wytypowali najciekawsze spółki.

W tej edycji będziemy mogli posłuchać o planach m.in. SDS Optic, Creotech Instruments, Hipromine, Genomtec, XTPL czy Answear.com

źródło: GPW Innovation

Nadchodząca konferencja odbędzie się w formule hybrydowej. Emitenci zaprezentują się online, a część z nich będzie można spotkać osobiście (26 październik) w głównej siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych.

Zapisy na to wydarzenie przyjmowane są na stronie www.
 
 
Ps. Po więcej rynkowych inspiracji zapraszamy do naszej grupy na FB: Giełdowe okazje – GPW / NewConnect.

Obserwuj nas również na Instagramie: https://www.instagram.com/toppicks.pl/Powyższy wpis jest prywatną opinią autora i żadnym stopniu nie stanowi „rekomendacji” inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Więcej w zakładce O MNIE.

Dołącz do dyskusji