„Rynkowe konfrontacje” – ruszył nasz nowy format live

W zamyśle ma to być cykliczny program dla osób zainteresowanych inwestycjami

źródło: bcassociatesmarketing.com

 
W zeszłym tygodniu mieliśmy przyjemność ruszyć z nową audycją video: „Rynkowe konfrontacje”. To autorski, nowy format serwisu TopPicks.pl, w którym 4 doświadczonych rynkowo gości rozmawia o finansach, giełdzie i obligacjach.

W premierowym odcinku Państwa gośćmi byli: Ewa Kwaśny (licencjonowany doradca finansowy pracujący w jednym z czołowych banków), Patryk Kitowski (doświadczony przedsiębiorca oraz inwestor giełdowy), a także Artur Sztejn (inwestor giełdowy z ponad 30 letnim stażem na GPW).

Razem podsumowaliśmy ubiegły rok, nasi goście również podzielili się swoimi rynkowymi oczekiwaniami wobec najbliższych kwartałów. Był również czas na pytania od naszych Widzów, którzy dopisali pod względem frekwencji.
 

 
Nagranie można cały czas obejrzeć na naszym Instagramie:

link: https://www.instagram.com/reel/C2QCc3So1a9/?igsh=NGY4bzRoc2dhM2Fi

lub na FB: https://www.facebook.com/reel/1115927992687169
 

Kolejna audycję planujemy przeprowadzić na początku lutego. Zapraszamy serdecznie!Powyższy wpis jest prywatną opinią autora i żadnym stopniu nie stanowi „rekomendacji” inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Więcej w zakładce O MNIE.

Dołącz do dyskusji